Informace o nás

Cíl

Cílem jazykové školy LITE je dovést studenta na úroveň, kdy je schopen plynule a pohodlně hovořit v anglickém jazyce, je si jistý svými znalostmi, umí je používat v praxi a je schopen, co se týče angličtiny, sám na sobě dále pracovat. 

 

Trochu historie

Jazyková škola LITE vznikla v ČR v roce 1997. V současné době má v Čechách 13 poboček. Všechny jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých výzkumů v oblasti výuky jazyků (více o síti LITE na www.lite.cz).

 

LITE v Pardubicích

Jazyková škola LITE Pardubice byla založena v srpnu 2002. Naše jazyková škola sídlí přímo v centru města, naproti obchodnímu a zábavnému centru AFI PALACE Pardubice. Zároveň se nachází nedaleko ČD, ČSAD a jezdí k nám většina linek MHD. Do dneška jsme v angličtině vyškolili přes 2000 studentů. Úspěšně u nás studují zaměstnanci, podnikatelé i studenti.

Mezi naše klienty patří lékaři, učitelé, ale i zaměstnanci a manažeři významných českých i zahraničních společností jako např. Paramo, a.s., Český Telecom, a.s. Foxconn, s.r.o. ,ČSOB spořitelna, Synpo, a.s.,Univerzita Pardubice,VZP, Geovap, spol. s.r.o., Obchodní společnost TVK s.r.o., EVONA a.s., Všeobecná zdravotní pojišťovna české republiky, Okresní soud v Pardubicích.

 

Naše prvenství

LITE byla první jazykovou školou v ČR, která začala pravidelně pořádat UKÁZKOVÉ HODINY ZDARMA. Snažíme se poukazovat na neefektivitu běžných „učebnicových“ metod a ukázat Vám principy, které vedou k úspěšnému zvládnutí angličtiny a jejímu aktivnímu používání.